kuchnia samucha
poniedziałek, 18 kwietnia 2016
Pasta z zielonego groszku na kanapkę
Pyszna pasta zrobiona według przepisu z Wysokich obcasów. W moim wykonaniu bez sera i utłuczona zamiast miksowania.
Tak zielono prezentuje się na kanapce!
Nowsze posty
Starsze posty
Strona główna
Subskrybuj:
Posty (Atom)