kuchnia samucha
poniedziałek, 18 kwietnia 2016
Pasta z zielonego groszku na kanapkę
Pyszna pasta zrobiona według przepisu z Wysokich obcasów. W moim wykonaniu bez sera i utłuczona zamiast miksowania.
Tak zielono prezentuje się na kanapce!
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz