Składniki na krem:
4 twarożki waniliowe 200g
4 łyżki cukru pudru
1 cukier waniliowy
4 twarożki waniliowe 200g
4 łyżki cukru pudru
1 cukier waniliowy
1 masło
Maliny rozmrożone lub świeże
Masło ucieramy z cukrem pudrem i cukrem waniliowym. Powoli dodaję po jednym opakowaniu twarożku i mieszam. Mamy krem.
Kładę małą warstwę kremu na spód tortu. Na nich układam maliny i kładę drugą, nieco grubszą warstwę kremu. Układam kolejny fragment ciasta.
.
Na wierzch kładę krem, dekoruję poprzez przełożenie części kremu do torebki foliowej i wyciskanie go przez ucięty rożek. Przystrajam malinami.
Tort chowam na kilka godzin (2 już wystarczą) do lodówki.
Wtykam świeczki albo fontanny (tym razem u Kasi fontanny się nie odpaliły niestety...).