Miałam 5 białek pozostałych po creme brulee, do ubitych ze szczyptą soli dodawałam stopniowo duży kubek drobnego cukru.
wtorek, 18 sierpnia 2015
Pyszne bezy
Bezy robiłam na podstawie tego przepisu: http://www.domowe-wypieki.pl/bezy/236-przepis-na-bezy
Lawendowy creme brulee brulee
Zawsze chciałam go zrobić... Ale wreszcie udało mi sie zabrać mojemu bratu jego sprzęt - kokilki i palnik. A do tego lawenda wsprost z ogródka!
Przepis pochodzi ze strony Kuk Buka, niestety nie miałam śmietanki kremówki, a jedynie osiemnastkę.
Subskrybuj:
Posty (Atom)








