Dla odmiany jajka tym razem zostały zapieczone nie w bułce, a w papryce.
Do papryki wkładam trochę szynki lub innej wędliny (pewnie smacznie byłoby wkroić kabanosy), troszeczkę masła. Wbijam jajko, dorzucam kilka kawałków sera brie, dodaję odrobinę soli i pieprzu. Na pewno pasowałby też szczypiorek!
W tej formie zapiekam w piekarniku (180 stopni) przez jakieś 20 minut, aż białko się ładnie zetnie. I tyle - można jeść, najlepiej z grzankami. Smacznego!
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz