piątek, 7 listopada 2014

Śniadanie z papryką

Dla odmiany jajka tym razem zostały zapieczone nie w bułce, a w papryce. 



Do papryki wkładam trochę szynki lub innej wędliny (pewnie smacznie byłoby wkroić kabanosy), troszeczkę masła. Wbijam jajko, dorzucam kilka kawałków sera brie, dodaję odrobinę soli i pieprzu. Na pewno pasowałby też szczypiorek!


W tej formie zapiekam w piekarniku (180 stopni) przez jakieś 20 minut, aż białko się ładnie zetnie. I tyle - można jeść, najlepiej z grzankami. Smacznego!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz