sobota, 30 maja 2015

Danie niewidowiskowe

Czyli zupa z liściastych części rabarbaru (resztek od crumble).



W niezbyt dużej ilości wody z dodatkiem połówki kostki bulionowej wołowej ugotowałam resztki, a pod koniec gotowania wbiłam jajko i roztrzepałam.

Nie wyglada pięknie, ale smakuje całkiem niezłe jak na zagospodarowane odpadki ;) Przypomina w smaku nieco szczawiową.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz