kuchnia samucha
wtorek, 18 sierpnia 2015
Lawendowy creme brulee brulee
Zawsze chciałam go zrobić... Ale wreszcie udało mi sie zabrać mojemu bratu jego sprzęt - kokilki i palnik. A do tego lawenda wsprost z ogródka!
Przepis pochodzi ze strony Kuk Buka, niestety nie miałam śmietanki kremówki, a jedynie osiemnastkę.
Creme brulee piekł sie jednak dłużej niż w przepisie - myślę, że niemal 2 godziny. Ale był faktycznie pyszny!
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz