wtorek, 18 sierpnia 2015

Lawendowy creme brulee brulee

Zawsze chciałam go zrobić... Ale wreszcie udało mi sie zabrać mojemu bratu jego sprzęt - kokilki i palnik. A do tego lawenda wsprost z ogródka! 

Przepis pochodzi ze strony Kuk Buka, niestety nie miałam śmietanki kremówki, a jedynie osiemnastkę. 





Creme brulee piekł sie jednak dłużej niż w przepisie - myślę, że niemal 2 godziny. Ale był faktycznie pyszny!



Brak komentarzy:

Prześlij komentarz