Bezy robiłam na podstawie tego przepisu: http://www.domowe-wypieki.pl/bezy/236-przepis-na-bezy
Miałam 5 białek pozostałych po creme brulee, do ubitych ze szczyptą soli dodawałam stopniowo duży kubek drobnego cukru.
Piekłam na papierze w temperaturze około 120 stopni przez okoli 2 godziny.
Wyszły idealne - lekko miękkie i ciągnące w środku :) i szybko sie zjadły ;)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz