niedziela, 26 stycznia 2014

Czekoladowe babeczki...

Jak to jest, że człowiek jest przekonany, że ma wszystko, co potrzebne do danego przepisu w lodówce, a potem się okazuje, że wcale ale to wcale nie!

Do realizacji w pełni zabrakło mi jednak mascarpone i... Pomarańczy... Więc zostały podane z serkiem homogenizowanym.




Sama konsumpcja z braku pomarańczy dokonała sie w asyście waniliowego serka homoenizowanego i bez skórki... Babeczki są trochę zakalcowate i jakby z lekko gumowate. Smaczne, ale bez przesady :)





Babeczki pochodzą z przepisu z Palce Lizać (co jest uwiecznione na zdjęciu ;) ), a który znajdziecie tutaj: http://palcelizac.gazeta.pl/palcelizac/56,110783,15322120,Babeczki_czekoladowe_z_kremem_pomaranczowym,,5.html

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz