Do realizacji w pełni zabrakło mi jednak mascarpone i... Pomarańczy... Więc zostały podane z serkiem homogenizowanym.
Sama konsumpcja z braku pomarańczy dokonała sie w asyście waniliowego serka homoenizowanego i bez skórki... Babeczki są trochę zakalcowate i jakby z lekko gumowate. Smaczne, ale bez przesady :)
Babeczki pochodzą z przepisu z Palce Lizać (co jest uwiecznione na zdjęciu ;) ), a który znajdziecie tutaj: http://palcelizac.gazeta.pl/palcelizac/56,110783,15322120,Babeczki_czekoladowe_z_kremem_pomaranczowym,,5.html






Brak komentarzy:
Prześlij komentarz